Ranking drużyn

Poniższy ranking przedstawia wszystkie drużyny biorące udział w naszym konkursie ustawione kolejno według ilości głosów.

Dzikie Knury
Dzikie Knury

Jesteśmy drużyną, która istnieje niecały rok, a już jesteśmy na ustach wielu ludzi związanych z Socca. Bardzo szybko zdobywana popularność w sieci idzie w parze z wynikami na boisku. Dzięki naszej charyzmie i poczuciu humoru, zwerbowaliśmy do drużyny twórców takich jak Ostry, Paleciok oraz Arturo.

Dlaczego my? Odpowiedzi na to pytanie jest wiele ale największym jest to, że jesteśmy prawdopodobnie najszybciej rozwijającą się drużyną piłkarsko jak i medialnie. Gigantyczne ambicje, głowy pełne pomysłów oraz posiadanie znanych influencerów w składzie, wkrótce przyniesie wielkie korzyści.

Kultywator Kukawki
Kultywator Kukawki

Jesteśmy drużyną z małego miasta Łochów w woj. Mazowieckim. Nasze początki sięgają 2016 roku, gdzie mierzyliśmy się w lokalnych turniejach jako młodą drużyna, na dzień dzisiejszy gramy w Tłuszczańskiej Lidze Bobra i prężnie się rozwijamy , startując w ogólnopolskich turniejach.

Dlaczego? Dlatego, że jesteśmy młodzi, ambitni i głodni sukcesów. Kontrakt pomoże nam w rozwiązaniu naszych problemów. Nie czekaj, zagłosuj na normalnych chłopaków i daj nam szansę.

KS Syfon
KS Syfon

KS Syfon (czyli my) to drużyna, której początki sięgają roku 2015 kiedy to zaczęliśmy swoją przygodę na scenie wirtualnych klubów w fifie. Po tym epizodzie i późniejszej przerwie, przenieśliśmy Syfon na prawdziwą murawę gdzie występujemy już ponad 2 lata w lidze szóstek pod szyldem ligi bemowskiej.

To właśnie my powinniśmy zdobyć kontrakt, ponieważ potrafiliśmy przenieść wirtualną formę na prawdziwą murawę i jednocześnie udało nam się utrzymać radość z gry. Cechuje nas rodzinna atmosfera i profesjonalne podejście do spotkań w lidze szóstek. Nasza Syfonowa rodzina rośnie z sezonu na sezon :)

LKS Górki Śląskie
LKS Górki Śląskie

Młoda,rozwijająca się drużyna w B klasie, Śląsk.

Młoda,rozwijająca się drużyna w B klasie,która potrzebuje rozwoju,a przeszkodę stanowią fundusze na sprzęt sportowy i obiekty na których trenujemy,nie wspominając o budynku.

Rampa u Szwagrów - Drużyna Piłkarska
Rampa u Szwagrów - Drużyna Piłkarska

Witamy Powstaliśmy w 2020 roku z wielką pomocą naszego sponsora skąd wywodzi się nasza nazwa drużyny. Zaczęliśmy od zera - bez herbu ,stroi itd. Grupka ludzi się zebrała na kilka turniejów i tak się zaczęło. Zawidnicy z różnych zakątków województw warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Jako drużna amatorska mało kto nas obstawia w roli faworyta - sprawiamy niespodzianki na niemal każdym turnieju. Kontakt by się przydał nam na jeszcze lepszy rozwój drużny. Byśmy wciągali młodzież w rozwój piłki po przez treningi i świetną zabawę.

FC Insta
FC Insta

Drużyna FC Insta jak sama nazwa mówi, jest to drużyna złożona ze znajomych z instagrama. Rozpoczęliśmy swoją przygodę w 3 lidze na Legii Biznesu. Początek sezonu nie był dobry w naszym wykonaniu, ale ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce i gramy w grupie mistrzowskiej :)

Jesteśmy nową drużyną, która potrzebuje wsparcia finansowego i spełniać swoje marzenia grając w kolejnych sezonach i wspinać się na szczyt ligi :)

Baguvix
Baguvix

Zespół skupia zdolnych i pełnych pasji zawodników, gotowych do walki na każdym boisku. Baguvix to nie tylko piłkarska drużyna, to także zespół, który zjednoczony wspólnym celem, aspiruje do osiągnięcia szczytów ligowych.

Dlaczego warto postawić na naszą drużynę piłkarską? Jesteśmy dynamiczną siłą na boisku, a nasze umiejętności piłkarskie rozwijają się z zawrotną prędkością. Przygotujcie się na wielkie rzeczy, bo nasza drużyna to dynamiczna siła, gotowa zdobyć zarówno boiska, jak i serca fanów na całym świecie.

Klub Sympatyków Whisky Częstochowa
Klub Sympatyków Whisky Częstochowa

Jesteśmy młodą, perspektywiczną drużyną, mającą już kilka sukcesów na koncie. Między innymi udało nam się wygrać naszą rodzimą ligę czyli Częstochowską ligę szóstek, w okresie wakacyjnym udało nam się również zakwalifikować na główny turniej Mistrzostw Polski Superligi6.

Naszym zdaniem nagroda powinna trafić właśnie do nas, ponieważ fundusze z kontraktu moglibyśmy przeznaczyć na wyjazdy turniejowe, które nie raz przekraczają nasze możliwości. Chcielibyśmy bić się o najważniejsze cele w Polsce, jednak z naszym obecnym minimalnym doświadczeniem jest to nie możliwe.

PGG Hajery
PGG Hajery

Drużyna występująca od 2018 w Lidze 6-stek , dokładnie w Playarena Chorzów. Początkowo pod nazwą FC Hajery , od 3 lat po nawiązaniu współpracy z PGG Polska Grupa Górnicza S.A , nazwa przekształciła się na PGG Hajery. W lidze co roku drużyna walczy o podium .

Kontrakt , powinna zdobyć drużyna która prężnie się rozwija i godnie prezentuje się na boisku jak i poza nim, tutaj własnie taki projekt powstał i od ponad 5 lat walczymy o najwyższe cele , które są na wyciągnięcie ręki . Na ten moment w swojej lidze zajmujemy 1 miejsce .

INFERNO FC
INFERNO FC

Jesteśmy grupą znajomych na co dzień występujących w Kaliskiej lidze szóstek. W debiutanckim sezonie zajęliśmy 6 miejsce, a w kolejnym chcemy je poprawić i walczyć o najwyższe cele. Jesteśmy zgraną paczką nie tylko na boisku, ale również poza nim. W naszych meczach murawa zawsze płonie.

Jesteśmy nową drużyną na piłkarskiej mapie socca, kontrakt pozwoli nam opłacić wpisowe do ligi oraz na różne turnieje, a także umożliwi zakup sprzętu treningowego. Dzięki niemu uda nam się spiąć budżet klubowy na 10 lat :D Stroje pozwolą nam występować w jednolitych barwach.

FC ANH EM 37
FC ANH EM 37

Młody zespół Waleczna, granie w piłką Zderterminacja zespół

Dlatego że chcemy się rozwijać zespół

Sparta Wrocław
Sparta Wrocław

Sparta Wrocław to wyjątkowy piłkarski projekt. Posiadamy dwie drużyny seniorskie występujące na tym samym poziomie rozgrywkowym. Sparta to nie tylko nazwa, ale przede wszystkim duże grono osób żyjących losami drużyny przez 24 godziny na dobę.

W tym roku klub obchodzi 15-lecie dołączenia do rozgrywek Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. W tym czasie zanotowaliśmy trzy awanse do wyższych lig. Prowadziliśmy także grupę młodzieżową. Chcemy rozwijać klub oraz umiejętności zawodników, łączyć ludzi i tworzyć sportową atmosferę wokół projektu.

Zasady konkursu

Sprawdź, jak zgłosić drużynę i zgarnąć
mega nagrody od TOTALbet!

  1. Aby zgłosić drużynę musisz mieć konto w TOTALbet.

    Jeśli nie posiadasz konta kliknij tutaj.

  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

    Zaprezentuj swój zespół dodając zdjęcie, linki do mediów społecznościowych oraz dokładny opis.

  3. Jako drużyna zachęcajcie znajomych do głosowania i bądźcie aktywni w mediach społecznościowych.

  4. Walczcie o nagrody!

    Co miesiąc drużyna, która zbierze najwięcej głosów zgarnie zestaw koszulek piłkarskich od TOTALbet, zaś dla najbardziej kreatywnej oraz aktywnej drużyny w sieci przygotowaliśmy kontrakt wart 50 000 zł!

Zarejestruj się w TOTALbet i zyskaj bonus do 5230 PLN TOTALbet