zgarnij kontrakt wart 50000 zł zgarnij kontrakt wart 50000 zł

Twój klub w drodze do sukcesu

1

Zgłoś drużynę!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, aby wziąć udział w rywalizacji o kontrakt lub koszulki piłkarskie dla swojej drużyny!

1
2

Uzupełnij informacje!

Dołącz zdjęcie oraz krótki opis zespołu.

2
3

Zbierajcie głosy i wygrywajcie komplety meczowe!

Możesz zdobyć jedną z dwóch nagród. Zachęcajcie znajomych do głosowania i bądźcie aktywni w mediach społecznościowych.
Im więcej głosów zbierzecie, tym większa szansa na zgarnięcie nagród!

3

Jak zdobyć nagrodę?

Kontrakt 50 000 zł
 • Zarejestruj drużynę do udziału w głosowaniu wypełniając formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia może dokonać osoba, która ma aktywne konto w TOTALbet.
 • Podczas trwania konkursu w mediach społecznościowych, jako drużyna informujcie fanów o głosowaniu oraz bądźcie aktywni dodając do publikacji hashtag #TwójKontrakt.
 • Drużyna, która w trakcie trwania konkursu wykaże się największą kreatywnością w mediach społecznościowych (z użyciem #TwójKontrakt) będzie miała szansę zgarnąć kontakt od TOTALbet wart 50 000 zł!
 • Stawiamy na kreatywność i zaangażowanie!
Koszulki piłkarskie
 • Zarejestruj swoją drużynę do udziału w głosowaniu wypełniając formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia może dokonać osoba, która ma aktywne konto w TOTALbet.
 • Jako drużyna, zaangażujcie znajomych do oddawania głosów na Wasz zespół.
 • Raz w miesiącu drużyna, która zbierze największą ilość głosów zgarnie koszulki piłkarskie od TOTALbet.
 • Każda osoba może oddać jeden głos w miesiącu. Do rozdania mamy 4 zestawy koszulek piłkarskich w trakcie trwania konkursu.

Zgłoś drużynę Zgłoś drużynę

Wypełnij formularz, aby dołączyć do rywalizacji!

* - wypełnienie pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu jest TOTALBET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. w Warszawie, adres: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa, email: kontakt@totalbet.pl. Administrator powołał inspektora ochrony danych, e-mail iod@totalbet.pl. Dane osobowe Uczestników Konkursu, przetwarzane w szczególności w celu udziału w Konkursie (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w pkt. 8 Regulaminu

Aktualny ranking

Sprawdź aktualny ranking
i oddaj głos na swoją drużynę!

cup image Zagłosuj

Zasady konkursu

Sprawdź, jak zgłosić drużynę i zgarnąć
mega nagrody od TOTALbet!

 1. Aby zgłosić drużynę musisz mieć konto w TOTALbet.

  Jeśli nie posiadasz konta kliknij tutaj.

 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

  Zaprezentuj swój zespół dodając zdjęcie, linki do mediów społecznościowych oraz dokładny opis.

 3. Jako drużyna zachęcajcie znajomych do głosowania i bądźcie aktywni w mediach społecznościowych.

 4. Walczcie o nagrody!

  Co miesiąc drużyna, która zbierze najwięcej głosów zgarnie zestaw koszulek piłkarskich od TOTALbet, zaś dla najbardziej kreatywnej oraz aktywnej drużyny w sieci przygotowaliśmy kontrakt wart 50 000 zł!

Drużyna miesiąca

GKS Tachimetr
GKS Tachimetr

Jeśli chodzi o grę w piłkę to nie jesteśmy najlepsi. Naszą główną misją przeświecającą przy powstaniu drużyny było promowanie kultury sportu i aktywnego trybu życia wśród społeczności akademickiej. To co nas odróżnia od innych zespołów, to fakt, że działamy na najlepszej uczelni technicznej w Polsce

Posiadamy plan i struktury organizacyjne, aby mądrze zarządzać tymi środkami. Naszym zamiarem jest inwestycja tych funduszy w naszą społeczność, kierując się hasłem "Sport to zdrowie!" Chcemy dotrzeć do coraz szerszej grupy ludzi i promować sport oraz ideę rywalizacji poprzez piłkę nożną

Sportowcy Nałogowcy
Sportowcy Nałogowcy

Nie tylko gra, ale styl życia! Nazwa nawiązuje do naszego oddania piłce wraz z humorystycznym podejściem do niej. Nie straszne nam żadne warunki, na boisku zawsze dajemy z siebie wszystko, a poza nim tworzymy zgraną jedność. Razem tworzymy niepowtarzalny team gotowy zdobywać gole i serca kibiców!⚽💥

Nie boimy się żadnych wyzwań! Nasza drużyna to nie tylko zwykły zespół piłkarski to prawdziwa społeczność! Do tego aktywnie prowadzimy nasze profile ze specjalnymi grafikami i dbamy o relacje z fanami. Myślimy że nasze zaangażowanie zasługuje na nagrodę. 💪🔥 #SportowcyTOTALbetowcy

Piłkawka Warszawa
Piłkawka Warszawa

Wywodząc się z facebookowej Awangardy Piłkarskiej (35 tys. członków) o piłce wiemy wszystko, oprócz tego jak w nią grać. Mimo to nie poddajemy się i od 2017 roku próbujemy podbijać warszawskie orliki i ligi amatorskie, co możecie szczegółowo śledzić w naszych mediach społecznościowych.

Trzy przewrotki w ciągu kilku minut? Bramka zza połowy boiska? Na meczach Piłkawki Warszawa może zdarzyć się wszystko i nadszedł czas, by pokazać to światu. Połączenie potężnego fanbase’u Awangardy Piłkarskiej z lukratywnym kontraktem od TOTALBET, wniesie nasze możliwości na najwyższy poziom.

Trójkąt Bródnowski
Trójkąt Bródnowski

Grupa chłopaków z warszawskiego Bródna, dla których piłka nożna to "coś więcej" niż sport. Nie spotykamy się tylko na boisku, ale również poza nim. Od małego futbol był w naszym życiu na pierwszym miejscu i do dziś, nic się nie zmieniło. Uczestniczymy od paru lat w Superlidze Biznes na Bemowie. TB!

Dlaczego my? Spójrzcie na nas. Tutaj nie ma co się zastanawiać, tutaj trzeba dzwonić! :) Na pewno otrzymane pieniądze zainwestowalibyśmy w profesjonalne stroje sportowe (wreszcie brak dziurawych spodenek i koszulek...) oraz rozwój zespołu (składki do ligi, wynajmowanie boisk). Głosuj na NAS!

Drużyna miesiąca
Zarejestruj się w TOTALbet i zyskaj bonus do 5230 PLN TOTALbet

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Regulamin promocji